Luban Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3328

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Konforlu Ofisler

Ofiste konfor demek, iş veriminin artışı ve çalışanların da memnuniyeti demektir. Bu sebeple tasarımın en belirgin özellikleri arasında yer alır konfor. Masa yüzeylerinin genişliği de konforu destekleyen, bununla birlikte kullanıcıların işini kolaylaştıran bir unsur olmaktadır.

Tasarımın şık aksesuarları, zengin görünümünün en önemli parçası... Masa ayaklarının modern duruşu, elektronik cihazlara uyum sağlayan çözümler ve daha fazlası ile Luban Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3328 göz dolduruyor. Şık aksesuarları ile modern duruşunu tamamlıyor ve ofis trendleri ile benzer bir çizgide yer alıyor.

Spesifik Tasarım

Özel ve üst seviye ofislere hitap eden çalışma masası, minimalist biz çizgide yer alıyor. Bu sebeple de az aksesuarın sunduğu zengin görünüm ile karşılaşıyoruz. Çokça renk alternatifi ise tasarımı özelleştirmeyi mümkün kılıyor.

Çağımızın becerileri gelişen nitelikli çalışan profiline uygun ve değişen ihtiyaçlara da kolayca adapte olabilen masa, benzersiz tasarım anlayışı ile fark yaratıyor. Çalışanların hem birbirinden bağımsız, hem de bir arada çalışmasını mümkün kılan fonksiyonel çalışma prensibi ile ofisinize değer katabilirsiniz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:160X160X75h

KESON:45X45X60h

DOLAP SETİ:80X40X80h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER