Luban Çoklu Çalışma Masası- PLN-3329

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Fonksiyonel Tasarım

Özellikle çoklu çalışma masası söz konusu olduğunda, fonksiyonellik büyük önem kazanıyor. Hem masa yüzeyi, temel çalışma alanı olduğu için geniş ve kullanışlı olmalıdır, hem de depolama alanlarının bol ve pratik konumda olması gerekir. Bu tür hassasiyetleri gösteren ve kullanıcılarını özgür kılan tasarım, enerjik duruşu ile karakteristik bir görünüm kazanıyor.

Bu kullanışlılığını, bağımsız birimleri bir arada uyum ile çalışma konusunda motive etmesi ile destekliyor. Dolayısıyla kullanıcılarını, bireysel olarak odaklanmaya iterken, operasyonel süreçlerde de kolayca organize olmaya teşvik ediyor.

Konforlu Ofisler

Konfor, ofisin başarı ve verimliliğinin önemli bir unsuru… Ne yazık ki göz ardı edilen bu durumu, Luban serisi tasarımların temel özelliği olarak görüyoruz. Hem konforlu bir çalışma masası, hem de modern ve yenilikten yana bir görünüm…

Enerjisini kullanıcısından alan ve daha da kuvvetli bir şekilde yansıtan tasarımı, birbirinden farklı renkler ve ahşap dokusu gibi farklı yüzeylerle görmek mümkün. Şıklığını renkleri ile tamamlayan çalışma masası, ofisler için hem zenginleştirici bir unsur, hem de konforlu bir çalışma alanı…

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

ALTILI ÇALIŞMA GRUBU:540X320X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER