Nemo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3323

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Net Tasarım Çizgisi

Nemo Çoklu Çalışma Masası- PLN-3323'de, net, kararlı ve üretken bir duruş ile karşılaşıyoruz. Bu tasarım anlayışı sayesinde, ofisler için önemli bir özellik olan profesyonellik ortaya çıkıyor. Yani çalışma masası, tasarımsal basit detayları ile dahi, net bir imaj ortaya koyuyor.

Masa ayaklarının spesifik tasarımı, çekmece kulplarının diğer detaylar ile yakaladığı uyum ve geniş renk çeşitliliği, önemli birer özellik. Çalışanın motivasyonunu da artıracak olan bu detaylar, fark yaratan ve akılda kalan özelliklerdir.

Kullanışlılık Arz Eden Detaylar

Bahsettiğimiz tüm tasarımsal özellikler, aslında çalışma masasının kullanışlılığına işaret ediyor. Buna eşlik eden masa üstü ayırıcı paneller, odaklanma konusunda büyük bir katkı sağlamakta. Kullanıcılarını hem bir arada çalışmaya teşvik eden, hem de bağımsız bir şekilde odaklanmalarını mümkün kılan tasarım, ofisteki iş verimliliğine de doğrudan etkide bulunuyor.

Ayrıca entegre sistemler, bu tür tasarımların en büyük yardımcısıdır. Çünkü depolama alanı ihtiyacına cevap verirken, konumlanma kabiliyeti ile de kullanışlılık sağlarlar. Bu tasarımda da entegre sistemlerinin önemli bir fonksiyona sahip olduğunu görebiliyoruz. Akılda kalan, dikkatleri çeken tasarımı destekleyen bu tür fonksiyonları ile yeni nesil ofislerin seçimi olan tasarım, yenilikçi bir alternatif olacaktır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:320X160X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER