Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Klasik ve Moderni Bir Araya Getiren Tasarım

Klasik bir ofis mobilyası anlayışının, modern çizgiler ile bir araya getirildiğini görüyor ve bu sebeple de yeni nesil bir ofis kavramı ile karşılaşıyoruz. Mrt Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3324'ün en dikkat çeken yanı, bahsettiğimiz klasik ve modern tasarım anlayışının bir araya gelmesidir.

Çalışma masasının modern ayakları, kullanışlılık ve geniş bir masa yüzeyi sağlayan köşe formu ile birlikte çalışmayı sağlarken odaklanmayı da mümkün kılan ayırıcı panelleri göz ardı edilmemelidir. Her bir özelliği, daha karakteristik, daha verimli bir ofis tasarımına hizmet eder.

Ahşabın Sıcak Dokunuşu

Ahşap yüzeylerin insanoğlunda bıraktığı sıcak, sakinleştirici ve konsantre olmayı kolaylaştırıcı etkisi ofis mobilyaları tasarlarken de dikkate alınmalıdır. Mrt Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3324'ün tasarımcılarımız, bu duruma uygun bir şekilde hareket etmiş ve fark yaratan ofislere imza atmışlardır.

Ahşap dokusuna eşlik eden geniş renk çeşitliliği de unutulmamalıdır. Yeni nesil bir tasarımdan söz ediyoruz ve sunulan renk çeşitliliği de bu özelliğini destekliyor. Üstelik ahşap yüzeylerde de geniş bir renk kartelasından söz edebiliyoruz.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:360X160X75h

SEHPA:45X45X45h

DOLAP SETİ:160X40X160h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER