Next Çoklu Çalışma Masası- PLN-3333

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Altın Çağını Yaşayan Bir Tarz

Estetik anlayışın, geometrik çizgiler ile desteklendiği ve şıklığın ön plana çıkarıldığı bir ofis mobilyası tarzı… Next Çoklu Çalışma Masası- PLN-3333, adından da anlaşılacağı üzere, konforu ile ön plana çıkıyor. Ancak bu konforu sağlayacak tasarım anlayışı göz ardı edilemeyecek kadar belirgin.

Estetik kıvrımların, modern bir tasarım dili ile desteklendiği, kurgunun muhteşemliğini, şık aksesuarların tamamladığı harika bir çoklu çalışma masası alternatifi… Üstelik ahşabın sıcaklığı da bu tasarımın önemli bir parçasıdır. Farklı renkler ve yüzeyler tercih edilebilse de, ahşap dokusu, adeta tasarımın temel özelliği olarak karşımıza çıkıyor.

Zarif ve Dengeli

Zarafetin, dengeli bir şekilde ele alındığını görüyoruz ve tasarımdan renklere genel bir ahenk gözlenmektedir. Elektronik donanımın ofislerin temel parçası olduğunu düşünecek olursak ise ofis mobilyalarının da bu anlamda uyum içerisinde olması, doğal bir beklentidir. Next Çoklu Çalışma Masası- PLN-3333'de, bu durumun profesyonelce ele alındığını ve benzersiz çözümler ile şık ve fonksiyonel masaların ortaya çıkarıldığını görüyoruz. Kısacası hem zarif, hem de akıllıca bir tasarım…

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:320X240X75h

KESON:45X45X60h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BEYAZ TABLA x ANTRASİT AYAK

 

MARBELLA KİRAZ TABLA x ANTRASİT AYAK

BENZER ÜRÜNLER