Otto Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3330

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Operasyonel Yönetim Becerisi

Çoklu çalışma masalarının en temel özelliği, operasyonel süreçlerin yönetimini kolaylaştırması ve destek olmasıdır. Bunu sağlayan Otto Çoklu Çalışma Masaları- PLN-3330, hem bir arada çalışmayı kolaylaştırıyor, hem de çokça depolama alanı sunarak işleyişi kolaylaştırıyor.

Hem çalışma bölümlerini ayıran paneller, hem de bu noktada yaratıcı bir tasarım ile depolama alanına dönüşen bölmeler, fark yaratan tasarımsal özelliklerdir. Büronuz için tamamlayıcı bir unsur olarak tercih edebileceğiniz, ilham verici bir detay olan çalışma masaları, geometrik detayları ile karakteristik bir tarza sahip.

Entelektüel ve Özgün

Entelektüel duruşunu, tasarımcının özgür bakış açısı ile destekleyen ve özgün bir görünüm ile ortaya çıkan tasarım, dinamik bir unsur olarak değerlendirilebilir. Adeta kendine has bir karakter ile gözlemlediğimiz mobilya, ofis trendlerini de yansıtıyor.

Elektronik donanımlara uyum sağlaması da yine bu ofis trendlere uygun tasarımına bağlı olarak karşımıza çıkıyor. Genç renklere bürünen ve bu sayede hareketli ofislerin enerjisine uyum sağlayan masaların, değişen ihtiyaçlara kolayca adapte olabildiği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

DÖRTLÜ ÇALIŞMA GRUBU:360X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz..

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri

BENZER ÜRÜNLER