Patron Masası

Patron Masası

Üst düzey konfor ve şık tasarıma sahip yönetici odaları için geliştirilen makam masalarında her detay düşünülmek suretiyle titizlikle Polen Mobilya güvencesi ile üretilmektedir.

16 Ağustos, 20:08

Üst düzey yetkililer tarafından kullanılan makam takımları arasında yer alan ürüne yönetici masası veya patron masası da denilmektedir. Üst düzey konfor ve şık tasarıma sahip yönetici odaları için geliştirilen makam masalarında her detay düşünülmek suretiyle titizlikle Polen Mobilya güvencesi ile üretilmektedir. Çağın modern anlayışına uygun olarak üretilen patron masası seçimleri ile eşsiz tasarımın keyfini çıkarmak isteyenler için sunulmaktadır.

 

Patron Masası Özellikleri Nelerdir?

 

İhtiyaç doğrultusunda belirlenen makam masaları arasında seçim yapmak için iş alanı ve uyumlu çalışma ortamı düşünülmeli ve iş verimini artırması hedeflenmelidir. Ayrıca toplantı yapmak misafirleri makamda ağırlamak zorunluluğu bulunduğundan modern olduğu kadar ağırlığı olan bir seçim tercih edilmelidir. İşlevsel özelliğinin yanı sıra dağınıklığı ortadan kaldırmalı belirli bir düzen ortamı sunmalıdır. Kurum temsilcisi olan yöneticilerin çalışma alanları çok büyük önem arz eder.

 

 Klasik ve modern tasarımlar arasında bir seçim yapılması için iş mahiyeti göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Yine tasarımlar arasında tercih yapıldığında tasarımlara uygun renk seçimleri göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Mobilya şıklığı ofis kültürünü yansıtır bu nedenle teknoloji detaylı bir işiniz varsa daha modern bir tasarım seçilmesi gerekir

 

Ağırlıklı olarak kurumlarla çalışıyorsanız klasik tercihler doğru seçim olacaktır.

 

Stratejik ayrıntıları göz önüne bulundurmalı ufak detaylarla patron masasına renk katmalısınız.

 

Tasarım amaçlı bir firmaya sahipseniz özgün tasarımlardan yana bir tercih yapmanız iş mahiyetinin detayları hakkında bilgi verir.

 

Ofis renklerine uyumlu olması tercih edilse bile, ofis masaları ile patron masaları arasında farklılıklar olması önemli bir detaydır. Bu bakımdan makam masaları titizlikle seçilmelidir.

 

En Çok Tercih Edilen Yönetici Masaları

 Geniş ürün yelpazesine sahip firmamızda dilerseniz klasik dilerseniz modern yapıda tasarımlar bulabilirsiniz. Makam masası seçiminde tasarım önemli olduğu kadar renklerin de ofis ortamına uyumlu olması dikkat çekicidir. Masa takımı içinde bulunan tüm parçaların renk uyumu içinde olması önemli bir detaydır. Patron masası tercih ederken kurumun temsil edildiği göz önünde bulundurulmak suretiyle tercihlerde bulunulmalıdır. Yine kurumun yapmış olduğu iş doğrultusunda klasik veya modern çizgiler tercih edilebilir.

Patron Masası Fiyatları

Kurumu temsil eden oda farklı bir tasarıma sahip olmalıdır. Farklı tasarımlar sunan firmamız şık ve modern patron masa çizgilerine imza atmaktadır. Ofisinizi yansıtan en güzel tasarımları uygun fiyatlarla satın alabilmeniz adına müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz. Seçimleriniz doğrultusunda fiyatlar değişiklik göstermektedir. Patron masaları ofislerin en özel mekanlarıdır ve bu mekanlara yapılacak tercihler yapmış olacağınız işi yansıtan önemli detaylar arasındadır. Bu doğrultuda şık ve güzel tercihleri firmamızdan gerçekleştirebilirsiniz.