Rigal İkili Çalışma Masası- PLN-3305

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Göz Alıcı Tasarım

Büyüleyici tasarım anlayışı ile dikkatleri çeken ve canlı renk seçenekleri ile akıllarda kalan tasarım, arıların muhteşem yapısından alıyor gücünü. Bal peteğinden ilham alan ve buna göre tasarlanıp, az alanda geniş çalışma alanı yaratan tasarım, yenilikçi bir çalışma masası olarak karşımıza çıkıyor.

Entegre depolama alanlarını da bünyesinde barındırıyor. Üstelik elektrifikasyon çözümleri ile kullanıcısını destekliyor ve oldukça pratikleştirici bir unsur haline geliyor. Göz alıcı aksesuarları ise çoklu çalışma masasının en önemli özelliklerinden biridir.

Karakteristik Geometrik Detaylar

Şık çalışma masası, karakteristik duruşunu sahip olduğu tasarım ahengi ile tamamlıyor ve güçlü bir duruş elde ediyor. Bunun yanı sıra bölücü panelleri ile konsantrasyon artırıcı bir görünüm kazanıyor.

Ofisler için bir tür dekoratif unsur olarak da değerlendirilebileceğimiz Polen Çoklu Çalışma Masası- PLN-3305, operasyonel yönetim ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilir. Bunu kullanıcısına konfor sağlayarak yapacak olması ise göz ardı edilmemeli. Hem dekoratif anlamda göz dolduruyor, hem de kullanışlılık açısından başarılı bir alternatif olarak değerlendiriliyor.

Teknik Bilgi

ÇALIŞMA GRUBU

İKİLİ ÇALIŞMA GRUBU:400X400X75h

TEK MASA :160X160X75h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR.

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Metal ayaklar çizilmelere, paslanmalara karşı dayanıklı elektrostatik epoksi fırın boyalıdır.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir;renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER