Riko Banko- PLN-7313

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Zarif ve Estetik

Zarafeti ve şık bir estetik anlayışını bir araya getiren Riko Banko, görselliğe önem verenlerin seçimi… Ahşabın sıcak ve samimi izlenimini ön plana alıp, bu sayede imaj unsurunu da öncelikli kabul eden tasarım, modern detaylar ile tamamlanmıştır.

Hem estetik bir tasarım çizgisine sahip, hem de klasiği modernle buluşturan bir duruş yakalamayı başarıyor. Modern imajı sayesinde, yenilikçi, genç ve dinamik olma özelliklerini de ön plana çıkarabiliyor. Tüm bunlar ofisin genel atmosferine tesir edecek niteliklerdir.

İnce ve Yalın Tasarım

Bir bütünlük içerisinde değerlendirildiğinde, tasarımın inceliği, yalın ayrıntıları hemen fark ediliyor. Bu dingin duruş, samimi ve güçlü bir iletişimi mümkün kılıyor. Bankonun konumlandığı noktada sağlayacağı bu özellikler ile verimli bir işleyiş de yakalanabiliyor.

İlhamını kaliteli malzemelerden alan, modern çizgisi ile de profesyonel bir imaj oluşturan Riko Banko, renklerin değiştirilmesi ile hemen hemen her tarzın tamamlayıcısı olabiliyor, her tür ofis ortamına ayak uydurabiliyor. Bu özelliği ile ofisin motivasyon kaynağı olabilir, enerji verici bir seçim olarak değerlendirilebilir.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:240X60X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

 

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri laminat kaplı diğer kısımlar mdf üzeri lake cilalıdır. Kenar cumbaları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER