Tiffany Resepsiyon- PLN-7304

Favorilerime Ekle
Genel Bilgiler

Modern Hatlar

Modernliği, tasarımın en belirgin özelliğidir. Yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlandığını her bir detayında rahatlıkla görebiliyoruz. Net bir görünüm hedeflenmiş ve tasarımcısına çokça övgü getirecek bir duruş kazanmıştır.

Profesyonel imajın temelini oluşturan ofis bankosu, her bir detayı ile kararlı bir izlenim yaratıyor. Bu da şirketler için pozitif bir dönüşü ifade eder. Ayrıca ikonik de bir görünüme sahip olması, Polen Resepsion tasarımını öncelikli kabul etmeyi sağlıyor.

Ofislere Dekoratif Mobilyalar

Ofisin dekoratif unsurlarla döşeli olması, daha fazla motivasyon ve daha fazla konsantrasyon demektir. Bu da iyi bir hizmeti ve başarılı çalışmaları beraberinde getirir. Polen Resepsion, motivasyon artırıcı özellikleri ile hem göze hitap eder, hem de iş kolaylaştırıcıdır. Bu özelliklerini pratiklik kapsamında değerlendirebiliriz.

Elektronik donanımlara uyumlu hale getirilmiş tasarımıyla, çağın ihtiyaçlarına cevap verebilecek niteliktedir. Tasarım dili ile net bir estetik görüş ortaya koyan, genel atmosferi ile de profesyonelliğini gözler önüne seren tasarım, yeni nesil bir deneyim vadeder.

Teknik Bilgi

BANKO

BANKO:220X120X110h

İSTENİLEN ÖLÇÜLERDE ÜRETİLEBİLİR

E1 Normlarında 1.sınıf yüksek kalite yonga levha üzeri lamine kaplı veya mdf üzeri lake cilalı olarak  iki alternatifli üretim yapılabilir.

Lamine kaplı ürünlerin kenarları darbelere karşı dayanıklı pvc bant uygulanarak üretilmiştir.

Ürün görsellerindeki renkler baskı ve çekimden dolayı gerçeği ile farklılık gösterebilir; renk kartelasından seçim yapabilir ya da farklı renk talepleriniz için satış temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Renk Seçenekleri
BENZER ÜRÜNLER