Personel Masaları

Personel Masaları

Personel masaları ofis ortamlarının olmazsa olmazlarından biridir. Çalışma arkadaşlarımızın; ofis içerisinde renk uyumu yakalanmış ve doğru konuşlanmış ergonomik personel masalarında iş verimliliği çok daha fazla olacaktır.

16 Ağustos, 21:08

Personel masaları ofis ortamlarının olmazsa olmazlarından biridir. Çalışma arkadaşlarımızın; ofis içerisinde renk uyumu yakalanmış ve doğru konuşlanmış ergonomik personel masalarında iş verimliliği çok daha fazla olacaktır.

Personel Masalarının Üretim Kalitesi

Masalar üretilirken kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Örneğin ölçüleri tam da istenilen ölçülere uygun olması gerekmektedir. Masanın gerekli olan işlevini gerçekleştirmesi adına ergonomik bir yapıya sahip olması mutlaka bir gerekliliktir. Kullanışlı bir yapıda olması da gerektiğinden işlevini tam anlamı ile yerine getirmelidir. Örneğin üzerinde çizim yapılması gereken bir iş icra ediliyor ise mutlaka boyutları da buna göre seçilmelidir. Her çeşit masa türü boyutlarına ve amaçlarına göre ayrılarak burada her daim yer almaktadır.

Masaların tamamı yüksek kalite ve önemde üretilmektedir. Üzerinde rahat çalışması sağlanır ve herhangi bir engel oluşturulması engellenir. Bu sayede personel masaları son derece konforlu ve çalışma isteği arttıracak biçimde dizayn edilmiştir. Ofis koltukları seçimi de olukça önem taşımaktadır. Yani koltuk seçimi de masanın şekline ve rengine uyumlu olmalıdır. Uyumlu olduktan sonrada koltuklar mutlaka konforlu ve ergonomik olması gerekmektedir. Aksi taktirde masa başında çalışanlar o masada çalışmak istemeyecek ve verimleri düşecektir. Çoklu çalışma masaları için de bu durumlar aynen geçerlidir. Personel masalarında konfor, ergonomi kısacası her şeydir.

Mesleğe Göre Personel Masa Tipi

Bir diğer konu olarak meslek kesinlikle o masada yansıtılmalıdır. Meslek grubuna özel olarak depolama alanları ile personel takımları oluşturulmalıdır. 

Masanın işlevinin önemli olması kadar bir diğer mesele de vardır ki bu da aşırı önemlidir. Bir ofis masanın kullanışlı olması dışında mutlaka şık bir görüntüsü de olmak zorundadır. Şık bir görüntü çalışma isteği uyandırır. Bu sayede masayı kullanacak personel ya da personeller daha çok çalışır. Ayrıca kötü görünümlü bakımsız bir masa ise çalışma isteği kaçıracak bu sayede işten verim almayı zorlaştıracaktır.

Uygun Fiyatlı Personel Masası

Polen Mobilya güvencesiyle üretilen personel masalarında kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir. Bir personel masası yıpranmadan ya da hasar almadan çok uzun bir süre boyunca kullanılabilmektedir. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İlişkili Ürünler